compare_arrows0
5
Levandulové mýdlo - 105g
Levandulové mýdlo - 105g

Levandulové mýdlo - 105g

150 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Levandulové mýdlo příjemně voní a pleť regeneruje, zklidňuje, hojí i vyhlazuje. Levandule je obecně jeden z nejoblíbenějších esenciálních olejů. Vůně levandule je navíc zklidňující, dokáže ulevit při bolestech hlavy, nervozitě, závratích, depresích a nespavosti. 

 

Z čeho mě vyrobili: Aqua (voda), Brassica campestris sterols (řepkový olej), Helianthus annuus seed oil (slunečnicový olej), Cocos nucifera oil (kokosový olej), Sodium hydroxide (hydroxid), Lavandula angustifolia oil (esenciální olej levandule), Geraniol-Limonene-Linalool (složky esenciálního oleje), Lavandula angustifolia (květ levandule), Citrus grandis peel extract (extrakt z grepového jádra).
Komu a čím nejlépe posloužím: Jsem vhodné do každé koupelny a pomáhám při léčbě kožních problémů, akné i dermatitídy. Podporuji tvorbu nových buněk, mám regenerační účinky a jsem tak výborné i pro starší pleť. Mimo jiné ulevuji od bolesti svalů a revma. Po styku se mnou, zůstane vaše pokožka krásně vláčná a hydratovaná.
Kam mě uložit: Nejlépe na hezkou mýdlenku na umyvadlo a pokud mě nebudete hned používat, tak mám rádo tmavší suché místo a teplotu 12-20°C.
Co ve mě nikdy nenajdete: Chemické konzervanty, barviva, aromata a podobné zbytečnosti.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.

 

Vyrobeno v České republice