compare_arrows0
5
Měsíčkové mýdlo s citronellou - 105g
Měsíčkové mýdlo s citronellou - 105g

Měsíčkové mýdlo s citronellou - 105g

150 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Měsíček lékařský pokožku příjemně zklidňuje a vyplňuje kolagenem. Citronella má antiseptické a antibakteriální účinky. Toto mýdlo má zklidňující, hojivé, regenerační účinky, zpomaluje stárnutí pleti, pomáhá obnovit kožní tkáň, snižuje otoky, zastavuje krvácení, ulevuje od bolesti, namožených nebo ztuhlých svalů. Jeho využití je tedy velmi široké a díky tomu je to vaše nejoblíbenější tělové mýdlo.

 

Z čeho mě vyrobili: Aqua (voda), Brassica campestris sterols (řepkový olej), Helianthus annuus seed oil (slunečnicový olej), Cocos nucifera oil (kokosový olej), Sodium hydroxide (hydroxid), Cymbopogon winterianus herb oil (esenciální olej citronela), Limonene-Linalool-Geraniol-Citral-Citronellol-Eugenol (složky esenciálního oleje), Calendula officinalis flower (květ měsíčku lékařského), Citrus grandis peel extract (extrakt z grepového jádra).
Komu a čím nejlépe posloužím: Mám omlazující účinky. Dobře se po mně cítí lidé s ekzémy, lupénkou, akné a opruzeninami. Při koupeli vás krásně osvěží a zklidní můj esenciální olej citronela, její vůně je téměř totožná s vůní meduňky. Hned při první koupeli se do mě zamilujete. Pokožka zůstane krásně vláčná a hydratovaná. Děti také citronelu zbožňují a výhodou je, že už své ratolesti nebudete muset do vany posílat vy, budou se totiž na koupel se mnou vyloženě těšit.
Kam mě uložit: Nejlépe na hezkou mýdlenku na umyvadlo a pokud mě nebudete hned používat, tak mám rádo tmavší suché místo a teplotu 12-20°C.
Co ve mě nikdy nenajdete: Chemické konzervanty, barviva, aromata a podobné zbytečnosti.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.

 

Vyrobeno v České republice