compare_arrows0
3
Měsíčkové mýdlo s hřebíčkem - 105g
Měsíčkové mýdlo s hřebíčkem - 105g

Měsíčkové mýdlo s hřebíčkem - 105g

150 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Jak již název napovídá, základními ingrediencemi pro měsíčkové mýdlo s hřebíčkem jsou bylinky měsíček lékařský a hřebíček. Měsíček lékařský je téměř zázračnou bylinkou s protizánětlivými schopnostmi a mimo jiné působí také antibakteriálně, antisepticky i antimykoticky.  Hřebíček má antiseptické, anestetické, antivirové, povzbuzující a afrodiziakální účinky a zbavuje pleť kvasinek i plísní.

 

Z čeho mě vyrobili: Aqua (voda), Brassica campestris sterols (řepkový olej), Helianthus annuus seed oil (slunečnicový olej), Cocos nucifera oil (kokosový olej), Sodium hydroxide (hydroxid), Eugenia Caryophyllus Leaf Oil (esenciální olej hřebíček), Benzyl benzoate-Eugenol-Limonene-Linalool-Cinnamal-Cinnamil alcohol (složky esenciálního oleje), Calendula officinalis flower (měsíček lékařský květ), Citrus grandis peel extract (extrakt z grepového jádra).
Komu a čím nejlépe posloužím:  Mám omlazující, zklidňující, hojivé, regenerační účinky, zpomaluji stárnutí pleti, pomáhám obnovit kožní tkáň a tvorbu kolagenu, snižuji otoky, zastavuji krvácení, ulevuji od bolesti, namožených nebo zatuhlých svalů. Moje využití je tedy velmi široké a pro všechny, včetně domácích mazlíčků :-))
Kam mě uložit: Nejlépe na hezkou mýdlenku na umyvadlo a pokud mě nebudete hned používat, tak mám rádo tmavší suché místo a teplotu 12-20°C.
Co ve mě nikdy nenajdete: Chemické konzervanty, barviva, aromata a podobné zbytečnosti.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.

 

Vyrobeno v České republice