compare_arrows0
4
Mýdlo s tea tree - 105g
Mýdlo s tea tree - 105g

Mýdlo s tea tree - 105g

150 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Mýdlo s Tea Tree (čajovník australský) má nejvíce antibakteriálních a protizánětlivých účinků z celé naší řady mýdel. Má velmi jemnou a nevtíravou vůni. Čajovníková silice je jedním z nejúčinnějších přírodních antiseptik, proto mýdlo s Tea Tree doporučujeme hlavně při péči o problematickou – aknózní pleť. Výborné je také na intimní hygienu a hravě si dokáže poradit třeba i s plísněmi.


 

Z čeho mě vyrobili: Aqua (voda), Brassica campestris sterols (řepkový olej), Helianthus annuus seed oil (slunečnicový olej), Cocos nucifera oil (kokosový olej), Sodium hydroxide (hydroxid), Melaleuca alternifolia leaf oil (esenciální olej Tea Tree), Limonene (složka esenciálního oleje), Citrus grandis peel extract (extrakt z grepového jádra).
Komu a čím nejlépe posloužímZnepříjemňuje vám život akné? Pak jsem tady pro vás. Také vám pomůžu uvolnit ucpané póry, vysuším zanícené pupínky a zároveň je dezinfikuji. Nejraději mě mají ženy a mládež. 
Kam mě uložit: Nejlépe na hezkou mýdlenku na umyvadlo a pokud mě nebudete hned používat, tak mám rádo tmavší suché místo a teplotu 12-20°C.
Co ve mě nikdy nenajdete: Chemické konzervanty, barviva, aromata a podobné zbytečnosti.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.

 

Vyrobeno v České republice