compare_arrows0
3
Šalvějové mýdlo - 105g
Šalvějové mýdlo - 105g

Šalvějové mýdlo - 105g

150 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Šalvěj lékařská v historii nesměla chybět v žádné pořádné egyptské ani „babské lékárničce“. Šalvěj dokáže dělat zázraky při vnitřním i vnějším použití. Šalvěj je silně antiseptická, snižuje pocení a svírá. Mýdlo je tak vhodné nejen pro každodenní používání, ale i při léčbě kožních problémů, jako je například atopický ekzém nebo akné. Výborně funguje na drobné rány a oděrky.

 

Z čeho mě vyrobili: Aqua (voda), Brassica campestris sterols (řepkový olej), Helianthus annuus seed oil (slunečnicový olej), Cocos nucifera oil (kokosový olej), Sodium hydroxide (hydroxid), Slavia officinalis oil (esenciální olej šalvěj), Limonene (složka esenciálního oleje), Salvia officinalis leaf (šalvějový list), Citrus grandis peel extract (extrakt z grepového jádra).
Komu a čím nejlépe posloužím: Jsem vhodné do každé koupelny, dále i při léčbě kožních problémů, jako je např. atopický ekzém nebo akné. Výborně funguji na drobné rány a oděrky. Šalvěj krásně stáhne podrážděnou pokožku a proto se já - mýdlo s jejím obsahem také doporučuji mužům. Mají mě v oblibě i kvůli mé "chlapské" vůni.
Kam mě uložit: Nejlépe na hezkou mýdlenku na umyvadlo a pokud mě nebudete hned používat, tak mám rádo tmavší suché místo a teplotu 12-20°C.
Co ve mě nikdy nenajdete: Chemické konzervanty, barviva, aromata a podobné zbytečnosti.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.

 

Vyrobeno v České republice