compare_arrows0
  • Doporučujeme
9
Bezový sirup - 500ml
Bezový sirup - 500ml

Bezový sirup - 500ml

165 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Sirup z čerstvých květů černého bezu byl první vlaštovkou v sérii našich sirupů...Není člověka, který by jej neznal a už při jeho zmínce se mu nesbíhaly sliny na tu fantastickou chuť, kterou ještě umocní šťáva z citronů...Vypozorovali jsme, že při výběru po něm sáhne většina mužů...Co jim tak může připomínat? Na přelomu jara a léta netrpělivě sledujeme naše vzrostlé keře a vyhlížíme první obří květy plné pylu. Opatrně naplníme proutěné koše vyložené jemným papírem, aby nám pyl nepropadl. Byla by ho škoda, protože díky němu je chuť i vůně mnohem intenzivnější. Pak už se s radostí můžeme pustit do další fáze, naložení, macerace, odpočinek v chladu, vylisovat, ochutit, zahřát a je tady :-) A...nachlazení na Vás už nemůže, bezík Vám vždy pomůže...

 

Z čeho mě vyrobili: Třtinový cukr, výluh z květů černého bezu, šťáva z citronů
Jak si na mě nejlíp pochutnáte: Než mě otevřete, lehce se mnou zatřepejte. Pak si můžete připravit teplou nebo studenou domácí limonádu v doporučeném poměru 1:15 s pramenitou vodou. Chutnám výborně i na palačinkách, dezertech, kaších, v koktejlech i čaji. Pokud mě chcete užívat jako pomocníka, stačí 3x denně jedna malá lžička.
Kam mě uložit: Mám rád tmavší místo, třeba ve spíži, nejlépe do 25°C.Po otevření mě postavte do lednice a spotřebujte do 3 týdnů.
Co ve mě nikdy nenajdete: Aromata, chemické konzervanty, umělá sladidla, umělá barviva a podobné zbytečnosti.
Zákalu ani usazeniny se nemusíte obávat, u bylinek je to v pořádku. Chuť a kvalita se tím nemění.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.
Šetrně pasterováno.

 

Vyrobeno v České republice

Výživové údaje na 100 g

Energie 935 kJ / 223 kcal

Tuky 0 g

z toho nasycené mastné kyseliny 0 g

Sacharidy 55 g

z toho cukry 55 g

Bílkoviny 0 g

Sůl 0 g