compare_arrows0
2
Zinkáček - 100ml
Zinkáček - 100ml

Zinkáček - 100ml

440 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Přírodní hojivá mast Zinkáček, vyrobena z extra panenského olivového oleje, bambuckého másla, kokosového bio oleje a oxidu zinečnatého je vhodná na velké množství kožních onemocnění jako jsou akné, ekzémy, lupénka a další. Je to vlastně takový přírodní zázrak, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Sami budete překvapeni jeho širokospektrálním využitím.

 

Z čeho mě vyrobili: Butyrospermum Parkii (bambucké máslo), Olea Europaea Fruit Oil (extra panenský olivový olej), Zinc oxide (oxid zinečnatý), Cocos Nucifera Oil (Bio kokosový olej).
Komu a čím nejlépe posloužím: Nejčastěji si mě objednávají zákazníci s atopickým ekzémem, lupénkou, seboreou, růžovkou, problematickou akneózní pokožkou, maminky pro své děti na zadečky. Ale nejsou výjimkou ani babičky i dědečkové, kterým pomáhám s proleženinami a mnohdy i s bércovými vředy. Abych mohl skvěle fungovat, je vhodné pokožku nejdříve vyčistit a hydratovat některým mýdlem z naší nabídky. Nejlépe funguji v noci při spánku, když se tělo regeneruje.
Kam mě uložit: Na poličku ve vaší koupelně nebo na noční stolek, zkrátka někam, kde budu "po ruce". A pokud mě nebudete hned používat, tak mám rád tmavší suché místo a teplotu 12-20°C.
Co ve mě nikdy nenajdete: Chemické konzervanty, barviva, aromata a podobné zbytečnosti.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.

 

Vyrobeno v České republice