compare_arrows0
5
Mátové mýdlo - 105g
Mátové mýdlo - 105g

Mátové mýdlo - 105g

150 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Mátové mýdlo je vhodné spíše na mastnější pleť a pleť se sklony k tvorbě akné. Máta osvěžuje, zklidňuje, zatahuje rozšířené póry a navíc je protizánětlivá. Obzvláště v létě oceníte svěží pocit, který na vás zanechá.

 

Z čeho mě vyrobili: Aqua (voda), Brassica campestris sterols (řepkový olej), Helianthus annuus seed oil (slunečnicový olej), Cocos nucifera oil (kokosový olej), Sodium hydroxide (hydroxid), Mentha spicata herb oil (esenciální olej máta kadeřavá), Limonene (složka esenciálního oleje), Mentha Spicata Crispa Leaf (list máty), Citrus grandis peel extract (extrakt z grepového jádra).
Komu a čím nejlépe posloužím: Jsem vhodné do každé koupelny. Vyvolávám mírný pocit chladu a znecitlivuji, proto se díky mě ztrácí nepříjemné pocity jako je například svědění. Působím i proti nespavosti, stresu a bolestem hlavy. Jsem antiseptické, antibakteriální a protizánětlivé.
Kam mě uložit: Nejlépe na hezkou mýdlenku na umyvadlo a pokud mě nebudete hned používat, tak mám rádo tmavší suché místo a teplotu 12-20°C.
Co ve mě nikdy nenajdete: Chemické konzervanty, barviva, aromata a podobné zbytečnosti.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.

 

Vyrobeno v České republice