compare_arrows0
  • Novinka
1
Černý lanýž v Himálajské soli - 100g
Černý lanýž v Himálajské soli - 100g

Černý lanýž v Himálajské soli - 100g

250 Kč
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Černý lanýž (Tuber Aestivum Vitt.) v Himálajské soli je originální kombinací, která přináší rozsáhlé spektrum přírodních složek a minerálů, prospěšných pro Vaše tělo. Himálajská sůl obsahuje sodík, vápník, lithium, hořčík, křemík, jodid, brom, zinek, železo a další. Lanýže pak směs doplňují o mastné kyseliny omega 3 a omega 6, steroly, fosfolipidy, vysoký obsah bílkovin (proteinů), sacharidy, mangan, fosfor a mnoho dalších. Tato směs je tedy nejen ideální jako součást zdravé stravy, ale přináší lahodné lanýžové aroma každému Vašemu pokrmu. Jedná se o tzv. „dokončovací sůl“, tedy přidává se do jídla až nakonec.

 

Z čeho mě vyrobili: Černý lanýž (Dle sezóny: Tuber Aestivum Vitt., Tuber Uncinatum Vitt. nebo Tuber Brumale) min. 10% v čerstvém stavu, Himalájská sůl, přírodní lanýžové aroma
Jak si na mě nejlíp pochutnáte: Jsem dokončovací gourmet sůl. Provoním každé jídlo originálním lanýžovým aroma a zároveň Vám kombinace himalájské soli a lanýžů zajistí jedinečný, každodenní přísun minerálů v jejich organické podobě.
Kam mě uložit: Mám ráda suché a tmavší místo, nejlépe do 25°C i pootevření.  
Co ve mě nikdy nenajdete: Chemické konzervanty, umělá sladidla, barviva a podobné zbytečnosti.

 

Minimální trvanlivost naleznete na štítku u produktu.

 

Vyrobeno v Rumunsku