compare_arrows0

Omáčky

  • Sort
    Show only in stock:
  • Doporučujeme
more_vertCuketová omáčka(hořčice)
119 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Další informace
Cuketová omáčka(hořčice)close

Vynikající, mírně pikantní hořčice je vhodná ke grilovaným i vařeným dobrotám a všude tam, kde byste použili klasickou hořčici. Z čeho mě vyrobili: Cuketa 68%, cibule 13%, med 7%, 100% jablečný ocet 4,5%, panenský olivový olej 3,5%, , himalájská sůl, česnek, hořčičné semínko, hroznový mošt, vinný ocet, worchestrová omáčka(sojová omáčka, pitná voda, sušené švestky, ocet, tamari, karamel, citró..

  • Doporučujeme
more_vertOmáčka nejen Grilovací(BBQ)
149 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Další informace
Omáčka nejen Grilovací(BBQ)close

Lahodná omáčka je vhodná ke grilovaným delikatesám a k vašim dalším oblíbeným pokrmům. Vyzkoušejte namazat omáčkou maso pár minut před koncem grilování nebo si do ní namáčejte kousky již hotového masa nebo zeleniny. Využijete ji i na těstoviny i k různým vegetariánským dobrůtkám. Pro ty, kteří mají rádi ostřejší omáčky, doporučujeme kombinaci s Pasta ďábelské HABANERO. Z čeho mě vyrobili..

more_vertSterilovaná houbová směs se zeleninou
149 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Další informace
Sterilovaná houbová směs se zeleninouclose

Tato dobrota je namíchána a uvařena ze směsi volně rostoucích jedlých hub. Směs má své místo ve studené i teplé kuchyni. Vynikající je na topinkách s naší pastou z medvědího česneku a volským okem, pod maso při dušení, do rizota, na těstoviny. Z čeho mě vyrobili: Směs jedlých hub 40%, 100% rajčatové pyré 20%, cibule 20%, papriky 11%, panenský olivový olej 4%, med, sůl, jablečný ocet, koř..

Omáčky jsou vyrobeny poctivým vařením z kvalitních čerstvých surovin.

 

Určeny jsou především na dochucení Vašich pokrmů, ať už masa, zeleniny, rýže, těstovin...