compare_arrows0

Oceněné produkty

  • Filtrovat
    Pouze na skladě:
  • Doporučujeme
more_vertCuketová omáčka(hořčice) - 200g
125 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Další informace
Cuketová omáčka(hořčice) - 200gclose

Vynikající, mírně pikantní omáčka (hořčice) je vhodná ke grilovaným i vařeným dobrotám a všude tam, kde byste použili klasickou hořčici. Také na těstoviny, k bramborám, nokům a jiným přílohám. Z čeho mě vyrobili: Cuketa 68%, cibule, med, 100% jablečný ocet, panenský olivový olej, , himalájská sůl, hořčičné semínko, pitná voda, česnek, sůl, směs koření.Jak si na mě nejlíp pochutnáte: Než ..

more_vertPasta(pesto) z medvědího česneku v přepuštěném másle - 175g
190 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Další informace
Pasta(pesto) z medvědího česneku v přepuštěném másle - 175gclose

Od dávných dob se povídá, že na medvědí česnek chodili zjara méďové, kteří si po dlouhém spánku potřebovali nastartovat trávení, zbavit se parazitů a doplnit vitamíny. Kdo ví... Ale tyto a mnohé další účinky jsou dnes známy i u nás, lidí. Česnek medvědí umí regulovat činnost žaludku, podporuje trávení, pomůže s uklidněním křečí. Tato bylina svou jemností, chutí a vůní osloví i ty, kterým nevyhovuj..

  • Bez přidaného cukru
  • 100% ovoce
more_vertŠvestková povidla 100% ovoce - 220g
125 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Další informace
Švestková povidla 100% ovoce - 220gclose

PovidlaNaše poctivá povidla z krásně dozrálých švestek, uvařena tradičním způsobem a  dochucena skořicí, hřebíčkem a citronovou šťávou. Těch hodin strávených s vařečkou v ruce, ale za tu námahu to stojí. Kdo zkusil, ví. Z čeho mě vyrobili: Švestky, koření, šťáva citronů.Jak si na mě nejlíp pochutnáte: Jakmile skleničku otevřete mějte na paměti, že jsem bez chemie a je potřeba m..

  • Doporučujeme
more_vertLabužnická paprikajda - 200g
100 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Další informace
Labužnická paprikajda - 200gclose

Tato dobrota je připravena z té nejkvalitnější zeleniny z naší zahrady. Má své místo ve studené i teplé kuchyni. Vynikající je na topinkách, můžete ji přidat do rizota, na těstoviny, k masu, na domácí pizzu, do tortily i na placky . Nebo jen vezměte lžičku a mlsejte ze skleničky :-) Z čeho mě vyrobili: Paprika, patizon, cibule, med, panenský olivový olej, česnek, jablečný ocet, sůl, směs..

Zde najdete náš sortiment, který získal ocenění "Regionální potravina" nebo "Výrobek roku Libereckého kraje".

Za ty roky co vyrábíme naše dobroTY z Ráje, slýcháme, jak Vám produkty chutnají nebo se ptáme, zda je ještě prostor něco zlepšit. Vážíme si vaší zpětné vazby a proto občas recepturu upravíme, abyste byli spokojeni vy i my. Vybrané výrobky přihlašujeme pravidelně každý rok do soutěží v našem regionu, které mají záruku kvality a zhodnotí to řádná komise mlsných jazýčků. Jedná se o soutěž "Regionální potravina" a "Výrobek roku Libereckého kraje".                                                                      


Regionální potravina 

Tato soutěž je celorepubliková a dělí se na kraje, v našem případě je to Liberecký kraj.  Pro získání ceny jsou přísná kriteria - od výběru místních surovin, vzhledu až po chuť. Pokud si tedy zakoupíte produkt s tímto oceněním, je to záruka vysoké kvality. Do této soutěže se mohou přihlásit pouze malé firmy či výrobci v daném kraji, kde působí. Toto ocenění produkt získá na období 4 let a pak ho může obhájit na další 4 roky.

Výrobek roku Libereckého kraje 

Liberecký kraj každoročně pořádá dožínky a na nich vyhlašuje výherce v 9 kategoriích.  Doporučujeme dožínky navštívit, je to příjemný zážitek se spoustou ochutnávek jednotlivých výherců. Soutěže se mohou zúčastnit  potravináři z Libereckého kraje a to jak malí výrobci tak i větší potravinářské firmy.